новини

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради оголошує творчий конкурс на тему "Дитинство без війни"

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради спільно з Благодійний фонд "За майбутнє України" проводить конкурс творчих робіт серед учнівської молоді на тему «Дитинство без війни».

11:14 26.09.2024

Представники Покровської сільської територіальної громади взяли участь в обласних змаганнях ГО ДТО ВФСТ «Колос»

7 вересня 2024 року в м. Підгородне відбулися обласні змагання ГО ДТО ВФСТ «Колос» з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України під девізом Рухайся до перемоги України! «Ігри мужніх» серед збірних спортивних команд сільських, селищних та міських територіальних громад Дніпропетровщини за програмою обласних сільських спортивних ігор, присвячених 33-й річниці Незалежності України.

15:47 11.09.2024

Просвітницькі та психоедукаційні матеріали, які можуть використовуватися у впровадженні психосоціальної підтримки здобувачів освіти

Координаційний центр з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України прагне усіляко підтримувати практичних психологів та соціальних педагогів та освітян усіх рівнів освіти у забезпеченні психологічного супроводу в освітньому процесі, акцентуючи увагу на тому, що важливим пріоритетом у діяльності закладів освіти є підтримка та розвиток психологічної стійкості учасників освітнього процесу. Педагогічні працівники мають враховувати психологічну складову організації освітнього середовища, створюючи умови, що сприятимуть розвитку особистості кожної дитини, збереженню психічного здоров’я та формуванню готовності до самостійного життя.      З цією метою в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у співпраці з Міністерством освіти і науки України за експертної підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету міністрів України створено ряд просвітницьких та психоедукаційних матеріалів, які можуть використовуватися у впровадженні психосоціальної підтримки здобувачів освіти: • Всеукраїнський урок з ментального здоров'я 1-6 класи: «ТИ ЯК? Повертаємось до школи!», що містить відео-матеріали для використання у роботі з класом

14:19 02.09.2024

Діти Покровської сільської громади відпочили на Закарпатті.

За підтримки керівництва Покровської сільської ради та депутатського корпусу, відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради придбав 30 путівок на оздоровлення для дітей пільгових категорій, які навчаються в закладах загальної середньої освіти.

16:42 30.08.2024

Представники Покровської сільської територіальної громади взяли участь в VI-тих комплексних змаганнях ГО ДТО ВФСТ «Колос» на звання «Найкраща селищна спортивна громада Дніпропетровщини» під девізом "Рухайся до Перемоги України! «Ігри мужніх»

17 серпня 2024 року відбулися VI-ті комплексні змагання ГО ДТО ВФСТ «Колос» на звання «Найкраща селищна спортивна громада Дніпропетровщини» під девізом "Рухайся до Перемоги України! «Ігри мужніх» серед збірних спортивних команд селищних територіальних громад за програмою обласних сільських спортивних ігор Дніпропетровщини 2024 року, присвячених 33-й річниці Незалежності України.

11:38 20.08.2024

Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС України

Запрошуємо до вступу в Ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС України дітей військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, інших працівників органів сектору безпеки і оборони для продовження навчання у 10-11 класах.

11:34 12.07.2024