16 - 19 березня у Полтаві відбулися змагання з гирьового спорту

Дата: 27.03.2023 11:38

16 - 19 березня у Полтаві, на спортивній базі "Полтавська політехніка", відбулися змагання з гирьового спорту: чемпіонат України серед юнаків та дівчат і чемпіонат України серед школярів. Збірну Дніпропетровської області склали представники трьох громад: Покровської (Нікопольський район, тренери Павлючик Є.В., Попок В.Ю., Третяк Г.І.), Піщанської (Новомосковський район, тренер Кожушко С.В.) та Софіївської (Криворізький район, тренер Круглик В.О.). Юнаки та дівчата змагалися у двоборстві (поштовх+ривок), поштовху за довгим циклом (ПДЦ) і естафетах, школярі - у двоборстві. За результатами триденних перегонів Дніпропетровська область виборола друге загальнокомандне місце як серед юнаків, так і серед школярів!

В особистому заліку чемпіонами України серед юнаків стали: Шаповал Андрій (Ю-16, в/к 53 кг), Костюченко Роман (Ю - 16, в/к 63 кг), Онойченко Марина (Ю - 14, в/к 53 кг). Срібними призерами стали: Круковець Дмитро (Ю - 18, в/к +78 кг), Попов Артем (Ю - 14, в/к +68 кг), Димарчук Аріна (Ю - 16, в/к +58 кг). Бронзові нагороди вибороли: Бахур Злата (Ю - 12, в/к 45 кг), Тищенко Олег (Ю - 12, в/к 50 кг), Сухенко Микита (Ю - 12, в/к +50 кг), Димарчук Аріна (Ю - 18, в/к +58 кг), Попов Артем (Ю - 16, в/к +68 кг). В естафетах дівчата вибороли бронзові нагороди у поштовху та ПДЦ (Мазниця Ілона, Онойченко Марина, Димарчук Аріна, Бахур Злата), а юнаки стали срібними призерами у поштовху та бронзовими - у ПДЦ ( Круковець Дмитро, Костюченко Роман, Євтушенко Володимир, Литвиненко Іван, Щербина Данило). Всього наші спортсмени вибороли 22 медалі: 6 золотих, 5 срібних та 11 бронзові нагороди!

До складу збірної України увійшли: Димарчук Аріна, Круковець Дмитро, Шаповал Андрій (Покровська сільська рада), Костюченко Роман та Попов Артем (Піщанська сільська об'єднана територіальна громада).

Серед школярів здобули 13 медалей: 3 золотих, 6 срібних та 4 бронзи.

Щира вдячність організаціям, завдяки яким юні спортсмени мали можливість змагатися та перемагати: Департаменту молоді і спорту ДнпроОДА, Піщанській, Покровській та Софіївській громадам.