Заклади освіти отимали сучасні хромбуки та планшети

Дата: 20.04.2023 11:43

14 квітня 2023 року відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради на базі Департаменту освіти і науки ДОДА отримав від дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ три планшети Lenovo M 10 ( у тому числі чохлів і навушників) та три хромбуки Samsung Galaxy Chromebook Go-14 ( у тому числі сумок) для подальшої передачі учням загальної середньої освіти Покровської сільської ради.

«Система освіти останніми роками стала на нові рейки. Пандемія, війна – мали призвичаїтися. Перейшли в онлайн. І тут без  гаджетів – нікуди. Водночас розуміємо, що не всі родини можуть дозволити собі придбати дітям сучасні девайси. Тому залучаємо міжнародних партнерів, українські організації та бізнес, які могли б допомогти», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису