26 квітня - Міжнародний день пам'яті Чорнобиля

Дата: 28.04.2023 11:25

Працівіники Капулівського будинку культури Покровської сільської ради вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя та здоров’я подолали найбільшу техногенну катастрофу ХХ століття. Герої Чорнобиля! Прийміть сердечну вдячність за ваш героїзм і силу духу!

Минуло 37 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу. Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

Фото без опису       Фото без опису