21 лютого - день рідної мови

Дата: 23.02.2024 10:18

21 лютого в Україні відзначають День рідної мови. В цей день учні закладів загальної середньої освіти Покровської сільської ради поринули у світ краси, милозвучності та історії рідної української мови.

Було проведено безліч цікавих заходів: обговорили питання збереження і розвитку рідної мови, долучилися до питання української мови у контексті мов світу, взяли участь в онлайн-тестуванні "НаУрок", взяли участь у мовознавчій грі-мандрівці "Як український соловейко світом мандрував", декламували вірші про рідне слово, а також створили символічні малюнки, зачитували свої есе, переглядали інформаційне відео про історію свята, цікаві факти, провели інтерактивну гру "Мова - духовний скарб нації", читали комікси, грали п'єси, за допомогою нейромережі згенрували ілюстрації до вивчених протягом навчального року творів української літератури. Під час заходів учні показали свої знання з рідної мови, уміння швидко приймати рішення, продемонстрували логіку та критичність мислення.

Кожний момент діяльності обумовлюється думкою і її носієм - мовою.

А рідна мова - це мова батьків, народу, його історія, культура і душа.

Українська - мова, нація, земля, країна, держава

Без першого немає подальшого...

Збережімо свою ідентичність