Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради

Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат

Дата: 04.03.2024 13:16
Кількість переглядів: 47

З 28 лютого по 03 березня 2024 року на базі спортивного комплексу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» проходив Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат.

Загалом на цей старт з'їхалися понад 200 спортсменів з усіх куточків України, де протягом усіх днів змагалися у таких дисциплінах: поштовх довгим циклом, поштовх, ривок, двоборство, триборство,ривок з доволі зміною рук (Р-12), естафета у короткому та довгому циклі.

Спортсмени Покровської сільської дитячо-юнацької школи у складі збірної Дніпропетровської області, теж були представлені на цьому чемпіонаті та продемонстрували такі результати:

Шаповал Андрій - 3 золоті, 4 срібні медалі;

Круковець Дмитро - 2 золоті, 3 срібні, 1 бронзова медалі;

Димарчук Аріна - 5 золотих, 2 срібні, 1 бронзова медалі;

Гриченко Дмитро - 1 бронзова медаль;

Бізуглий Олег - 5 місце.

Враховуючи здобутки спортсменів нашої області, то в командному заліку Дніпропетровщина здобула срібні  нагороди.Спортсмени області здобули 101-ну медаль на першості країни.

У підсумку Шаповал Андрій та Димарчук Аріна вибороли собі путівки на Чемпіонат Європи, який повинен проходити у квітні м.Париж (Франція).

Велика подяка організаторам змагань та суддівський колегії за їх професіоналізм і високий рівень змагань.