В Приміському ліцеї ПСР відкрито "Клас безпеки"

Дата: 12.03.2024 14:46

12 березня в Приміському ліцеї Покровської сільської ради було відкрито КЛАС БЕЗПЕКИ, в рамках реалізації Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки».

Проєкт “Клас безпеки” спрямовано на посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, формування в учнів здоров’язбережувальних компетентностей, отримання знань щодо правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, правил дорожнього руху, розуміння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування вмінь надання домедичної допомоги.

Клас розділений на кілька навчальних зон. Тут діти різних вікових груп зможуть в теорії і на практиці в ігровій формі навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правил надання домедичної допомоги.

На відкриття класу завітали представники ДСНС, Червоного Хреста, Ювенальної поліції, відділу освіти Покровської сільської ради.