Чемпіонат Європи з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та юнаків

Дата: 22.04.2024 13:39

З 17 по 21 квітня 2024 року місті Париж проходив Чемпіонат Європи з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та юнаків. На спортивне свято з'їхалися представники понад 15 країн Європи.

На цих стартах були присутні і спортсмени Покровської СДЮСШ (Нікопольський р-н), які відбиралися у національну збірну на відбіркових Чемпіонатах України.

Під час чемпіонату наші спортсмени вибороли призові місця:

- Шаповал Андрій - триборство - І місце, поштовх - І місце, ривок - ІІ місце, довгий цикл - І місце, р-12 - І місце;

- Круковець Дмитро - поштовх - І місце, ривок - ІІ місце, двоборство - І місце (юніори);

- Димарчук Аріна - довгий цикл (юнаки) - І місце, ривок - ІІ місце, Р-12 - ІІ місце (юніори);

- Павлючик Євген - поштовх - І місце, Р-12 - І місце (дорослі).

Завдяки Міністерство молоді та спорту України Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine Valentyn Berbenychuk (президент СГСУ) - спортсмени мають можливість у складі Національної Збірної представляти свою країну на міжнародних змаганнях.

Учасники змагань дякують Покровській СДЮСШ, відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради, Покровській сільській раді за фінансову допомогу для участі у міжнародних змаганнях і розвиток гирьового спорту, підготовку молодшого покоління гирьовиків.

Вітаємо наших спортсменів з блискучим виступом! Нехай ці змагання були складним випробуванням, але перемога стала їх підсумком. Бажаємо продовжувати в тому ж дусі, не зупинятися на досягнутому і з кожним разом добиватися своєї перемоги ще швидше і впевненіше!!!