Покровська сільська територіальна громада­ відібрана для участі в проєкті з підтримки соціальної згуртованості українських громад

Дата: 03.06.2024 13:47

Покровська сільська територіальна громада­ –  серед 25 громад із 10 областей, що пройшли відбір для участі в українській частині Проєкту «Спільна ініціатива України та Румунії для соціального відновлення, інклюзії та згуртованості українських громад».

Це ініціатива Інституту миру і порозуміння (ІМіП) з підтримки та сприяння соціальної згуртованості.

Проєкт “Спільна ініціатива України та Румунії для соціального відновлення, інклюзії та згуртованості українських громад” фінансується Італійським агентством зі співробітництва у сфері розвитку (AICS).

Цей проєкт спрямований на посилення соціальної згуртованості та покращення доступу до освіти та підтримки українських громад як в громадах на території України, так і для українців-вимушених переселенців в Румунії.

Заплановані такі кроки:

• створення діалогових груп з метою обговорення проблем та шляхів розвитку громади
  • навчання педагогів з травмочутливого підходу
  • запуск онлайн-курсів для підтримки учнів
  • конкурсна фінансова підтримка через гранти
  • менторський супровід
  • навчання та інформування громадськості про ризики, пов'язані з вибухонебезпечними предметами.

Дякуємо Інституту миру і порозуміння за можливість долучитись до проєкту!