Вчитель Олексіївського ліцею Покровської сільської ради серед ТОП-10 педагогів України!

Дата: 03.09.2024 13:32

Фото без опису    Оголошено ТОП-10 педагогів України, які потрапили до фіналу Global Teacher Prize Ukraine 2024!

Ці вчителі – справжні майстри своєї справи, які не просто навчають, а й запалюють серця своїх учнів до нових звершень. Вони перетворюють виклики на можливості, а кожен урок – на пригоду, сповнену відкриттів і натхнення. Вони вже сьогодні творять майбутнє нашої країни, виховуючи покоління, що буде змінювати світ.

Серед найкращих вчителів України є наша Корзун Катерина Миколаївна - директор Олексіївського ліцею Покровської сільської ради, вчитель української мови та літератури. "Для мене почути своє прізвище в десятці - це про відповідальність, довіру та увагу до сільських шкіл. Сільські школи - це не просто заклади освіти далеко за містом. Сільські школи - це талановиті педагоги, цілеспрямовані творчі діти, активні й небайдужі батьки. Ми невеликі й тому дуже вразливі. Нам часто дорікають результатами міжнародних досліджень та порівнюють зі школами-тисячниками в містах-мільйонниках. Та попри все ми міцні й згуртовані, ми маємо сильний дух та щедру душу, ми невпинно шукаємо можливості та ресурси, долучаємо й залучаємо, невтомно і впевнено крокуємо до спільної мети. Із непохитною вірою, що сільські діти варті найкращого. Із глибоким переконанням, що сільські вчителі теж важливі!" - написала на своїй сторінці у Facebook Катерина Миколаївна.

Щиро вітаємо фіналістів!