Представники Покровської сільської територіальної громади взяли участь в обласних змаганнях ГО ДТО ВФСТ «Колос»

Дата: 11.09.2024 15:47

7 вересня 2024 року в м. Підгородне відбулися обласні змагання ГО ДТО ВФСТ «Колос» з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України під девізом Рухайся до перемоги України! «Ігри мужніх» серед збірних спортивних команд сільських, селищних та міських територіальних громад Дніпропетровщини за програмою обласних сільських спортивних ігор, присвячених 33-й річниці Незалежності України.

Покровська сільська територіальна громада - Нікопольський р-н зайняла І місце з гирьового спорту серед команд Дніпропетровської області.

Дякуємо в.о. Покровського сільського голови Валентині МОСТИЦІ за підтримку та можливість брати участь у змаганнях.

Вітаємо наших неймовірно талановитих, мужніх, активних спортсменів!

Разом до Перемоги!