Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради оголошує творчий конкурс на тему "Дитинство без війни"

Дата: 26.09.2024 11:14

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради спільно з
Благодійний фонд "За майбутнє України" проводить конкурс творчих робіт серед учнівської молоді на тему «Дитинство без війни».

Конкурс проводиться серед трьох вікових категорій: початкова школа, середня школа та старша школа. Серед учасників з кожної категорії будуть визначені переможні 3 місця.

Правила конкурсу: творчі роботи (малюнок, аплікація чи інший вид художньої діяльності), якісно сфотографовані подаються на електронну пошту відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради osvitapokrovske@gmail.com. Кожна робота підписується: ПІБ учасника, вік, клас, навчальний заклад. Роботи приймаються з 01 жовтня 2024 року по 11 жовтня 2024 року. З 14 жовтня 2024 року творчі роботи висвітлюються на офіційній сторінці фейсбук Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Покровської сільської ради. Голосування проходитиме з 14 жовтня 2024 року по 20 жовтня 2024 року, 21 жовтня 2024 року визначаються переможці за найбільшою кількістю вподобайок.

Запрошуємо взяти участь та отримати гарні призи!